Программа для группы “Гномики” (2-3 года)
08.30-09.00 – Приём детей
09.00-10.00 – Осмотр педиатра, утренняя гимнастика и завтрак
10.00-12.00 – Гномики в сборе, развиваются в весёлой атмосфере 😉
11.00-11.15 – Время перекуса (сезонные фрукты)
12.00-12.30 – Время активных игр
12.30-13.00 – Наши маленькие Гномики обедают
13.30-16.00 – Тихий час
16.00-16.30 – Полдник
16.30- 17.30 – Кружок
Программа для группы “Смайлики” (3-4 года)
08.30-09.00 – Приём детей
09.00-10.00 – Осмотр педиатра, утренняя гимнастика и завтрак
10.00-12.00 – Гномики в сборе, развиваются в весёлой атмосфере 😉
11.00-11.15 – Время перекуса (сезонные фрукты)
12.00-12.30 – Время активных игр
12.30-13.00 – Наши маленькие Гномики обедают
13.30-16.00 – Тихий час
16.00-16.30 – Полдник
16.30- 17.30 – Кружок
Программа для группы “Пчёлки” (4-5 лет)
08.30-09.00 – Приём детей
09.00-10.00 – Осмотр педиатра, утренняя гимнастика и завтрак
10.00-12.00 – Пчёлки в сборе, развиваются в весёлой атмосфере 😉
11.00-11.15 – Время перекуса (сезонные фрукты)
12.00-13.00 – Время отдыха и активных игр
13.00-14.00 – Наши маленькие Пчёлки обедают
14.00-15.00 – Кружок
15.00-16.00 – Кружок
16.00-16.30 – Полдник
16.30- 17.30- Кружок
Программа для группы “Ласточки” (5-6 лет)
08.30-09.00 – Приём детей
09.00-10.00 – Осмотр педиатра, утренняя гимнастика и завтрак
10.00-12.00 – Ласточки в сборе, развиваются в весёлой атмосфере 😉
11.00-11.15 – Время перекуса (сезонные фрукты)
12.00-13.00 – Время отдыха и активных игр
13.00-14.00 – Наши маленькие Ласточки обедают
14.00-15.00 – Кружок
15.00-16.00 – Кружок
16.00-16.30 – Полдник
16.30- 17.30- Кружок
Xidmətlərimiz:
“Qnomlar” qrupunun (2-3 yaş) proqrami:
08.30-09.00 – Uşaqların qəbulu
09.00-10.00 – Pediatorun müayinəsi, səhər gimnastikası, səhər yeməyi
10.00-12.00 – Qnomlarımız yığışıb, şən atmosferdə inkişaqf edirlər
11.00-11.15 – Qəlyanaltı (mövsümü meyvələr)
12.00-12.30 – Aktiv oyun vaxtı
12.30-13.00 – Qnomlarımız nahar edirlər
13.30-16.00 – Yuxu vaxti
16.00-16.30 – Qəyanaltı
16.30- 17.30 – Dərnək
“Smayliklər” qrupunun proqramı (3-4 yaş)
08.30-09.00 – Uşaqların qəbulu
09.00-10.00 – Pediatorun müayinəsi, səhər gimnastikası, səhər yeməyi
10.00-12.00 – Smayliklərimiz yığışıb, şən atmosferdə inkişaf edirlər
11.00-11.15 – Qəlyanaltı (mövsümü meyvələr)
12.00-12.30 – Aktiv oyun vaxtı
12.30-13.00 – Smayliklərimiz nahar edirlər
13.30-16.00 – Yuxu vaxti
16.00-16.30 – Qəyanaltı
16.30- 17.30 – Dərnək
“Arılar” qrupunun proqramı (4-5 yaş)
08.30-09.00 – Uşaqların qəbulu
09.00-10.00 – Pediatorun müayinəsi, səhər gimanastikası, səhər yeməyi
10.00-12.00 – Arılar yığışıb sən atmosferdə inkişaf edirlər
11.00-11.15 – Qəyanaltı vaxtı ( mövsümü meyvələr)
12.00-13.00 – Oyun və istirahət vaxtı
13.00-14.00 – Nahar vaxtı
14.00-15.00 – Dərnək
15.00-16.00 – Dərnək
16.00-16.30 – Qəlyanaltı
16.30- 17.30- Dərnək
17.30-18.30 – Evlərə dağılışırıq
“Qaranquşlar” qrupunun proqrami (5-6 yaş)
08.30-09.00 – Uşaqların qəbulu
09.00-10.00 – Pediatorun müayinəsi, səhər gimanastikası, səhər yeməyi
10.00-12.00 – Arılar yığışıb sən atmosferdə inkişaf edirlər
11.00-11.15 – Qəyanaltı vaxtı ( mövsümü meyvələr)
12.00-13.00 – Oyun və istirahət vaxtı
13.00-14.00 – Nahar vaxtı
14.00-15.00 – Dərnək
15.00-16.00 – Dərnək
16.00-16.30 – Qəlyanaltı
16.30- 17.30- Dərnək
17.30-18.30 – Evlərə dağılışırıq
Our programes:
Programme for group “ smurfs” (2-3 years)
08.30-09.00 – Addmission of children
09.00-10.00 – Pediatrician overview, morning excercises and breakfast
10.00-12.00 – All the smurfs are in, “now let’s communicate!”
11.00-11.15 – Snack time (sezon fruits)
12.00-12.30 – Time for active games
12.30-13.00 –Our little smurfs are having lunch
13.30-16.00 – Sleeping time
16.00-16.30 – Snack
16.30- 17.30 – Additional class
Programme for group “ Emojis” (3-4 years)
08.30-09.00 – Addmission of children
09.00-10.00 – Pediatrician overview, morning excercises and breakfast
10.00-12.00 – All the Emojis are in “now let’s comunicate!”
11.00-11.15 – Snack time (sezon fruits)
12.00-12.30 – Time for active games
12.30-13.00 –Our little Emojis are having lunch
13.30-16.00 – Sleeping time
16.00-16.30 – Snack
16.30- 17.30 – Additional class
Programme for group “Bees” (4-5 years)
08.30-09.00 – Addmission of children
09.00-10.00 – Pediatrician overview, morning excercises and breakfast
10.00-12.00 – All the bees are in “now let’s study” !
11.00-11.15 – Snack time (sezon fruits)
12.00-13.00 – Time to rest and play active games
13.00-14.00 – Our little bees are having lunch
14.00-15.00 – Additional class
15.00-16.00 – Additional class
16.00-16.30 –Snack
16.30- 17.30- Additional class
17.30-18.30 – Let,s go home!
Programme for group “Swallows” (5-6 years)
08.30-09.00 – Addmission of children
09.00-10.00 – Pediatrician overview, morning excercises and breakfast
10.00-12.00 – All the swallows are in “now let’s study!”
11.00-11.15 – Snack time (sezon fruits)
12.00-13.00 – Time to rest and play active games
13.00-14.00 – Our little swallows are having lunch
14.00-15.00 – Additional class
15.00-16.00 – Additional class
16.00-16.30 –Snack
16.30- 17.30- Additional class
17.30-18.30 – Let,s go home!